Lucia Babony

Ked som mala 4 roky, zacala som chodit na balet. Popri balete sme na Ludovej umeleckej skole vyskusali aj mnoho inych tanecnych stylov. Neskôr som sa s presunom na inu zakladnu skolu dostala do tanecneho klubu kde som sa začala venovat spolocenskym tancom – štandardným i latinsko-americkým. Skúšala som rozne cvicebne programy a ine tanečne štýly, ako je flamenco, hip hop, balet, rozne ine. Popri treningoch som sa zucastnovala na roznych skupinovych treningoch, ktore ma vzdy nabijali energiou a pomahali mi k rozvijaniu mojich schopnosti i do mojho tanecneho zivota. Za posledných 20 rokov som sa zlepšovala co najviac to len bolo mozne a svoje tanečné pohyby a zručnosti som vyuzila pri praci s deťmi, mládežou i dospelými, a s ľuďmi s rôznymi druhmi postihnutia.

Vrcholovo som sa venovala tanečnému športu a tanecnemu sportu na vozicku vyse 20 rokov. S mojim poslednym tanecnym partnerom Miroslavom Gagom sme mali najvyššiu vykonnostnu tanečné kategóriu v štandardných a latinskoamerickych tancoch, dosiahli sme tanečné uspechy na medzinárodnych sutaziach a spolocne sme si odtancovali semifinále na Majstrovstvach Slovenska v 10 tancoch. S mojím tanečnym partnerom na vozicku Vojtechom Volfom a nasim trénerom sme zakladali tanečny šport a absolvovali krasne tanečne šou v Kanade, Blackpoole,Hong Kongu, Rakúsku, Španielsku, … atď. Absolvovali sme mnoho spolocnych sutazi, naše najvacsie úspechy sú tretie miesto na Svetovom pohári v Holandsku, sme niekolkonasobny majstri Slovenska, prvé miesto na Manchester Grand Prix, .. V roku 2016 som bohuzial svoju aktívnu súťažnu cinnost musela ukoncit.

Pocas posobenia v tanecnom klube som zacala spolupracovat v Sunflowerstudiu, ktore sa zacalo rozbiehat od roku 2009 vdaka Deniske Ocenasovej Moravskej.
Spomedzi mnohych cviceni sa snazime ludom prinasat tie, o ktorých sme presvedceny, že dosahujú vyborne výsledky, sú zdraviu prospešné a sú určené pre všetkých, ktorí majú chuť sa s nami hýbať a zabávať. No a ako to uz byva u nas sportovcov 😉 tak som si popri tanci privodila prasknutu platnicku z pretazenia, ale bojovat som neprestala ani ked mi lekari povedali, ze mam oddychovat a tak ma aj tato skusenost posunula dalej v poznavani prace so svojim telom a moznostou poradit aj druhym.
Verim tomu, ze v zivote ma clovek robit to co ho bavi a sirit to dalej medzi ludi. Moja praca je mojou zabavou, mojim zmyslom, mojou radostou. Samozrejme, ze je za tym aj mnoho treningu, pretoze nikdy nerobim nic bezhlavo a bez rozmyslu, takze sa na kazdu svoju hodinu pripravujem a to nielen spravnou hudbou, ale aj vyberom cviceni a predovsetkym prichadzam s usmevom a dobrou naladou 😉
Vdaka podpore mojej rodiny a ludom okolo mna si uzivam kazdu hodinu a verim, ze to moje baby bavi rovnako ako mna ?

Dokoncene vzdelanie: Bc. Socialna a pracovna psychologia, Ucitelstvo v materskej skole a vychovavatelstvo
Moje lektorske zrucnosti a certifikaty:
– flowin
– zumba
– piloxing SSP – elite star instructor
– piloxing Barre – elite instructor
– piloxing Knockout
– deepWORK
– bodyART

Zumba, Zumba Step, Zumba Kids

Mikuláš Jakab

Vždy som sa zaujímal o pohyb a sám som sa venoval rôznym druhom športu. Napokon až ako fyzioterapeut som pohybu začal dokonale rozumieť, chápať ho a uvedomovať si, aký je nesmierne dôležitý v živote človeka. Preto sa snažím neustále vzdelávať v tejto oblasti a pomáhať tým ostatným žiť zdravší život.

Pilates, Kinesiology Taping, Masáže

Dominika Šoltésová

Už ako malá som bola vedená k pohybu, pričom časom som sa zamerala na spoločenské tance, popri ktorých sa mi vyskytli zdravotné problémy. Musela som sa rozlúčiť s mojim obľúbeným tancom, s behom a formách pohybu, pri ktorých  sa mi ničili už aj tak „potrápené“ kolená. Rozmýšľala som a čo dalej? Hľadala som niečo, čo bude dynamické, šetrné ku kĺbom a zároveň ma naplni energiou 🙂 Toto a omnoho viac som nasla vo Flowin-e u nas v Sunflowerstudiu. Motto : “ Kde je vôľa, tam je cesta“

Flowin, Fitness a Silový trojboj

Michal Dvoržák

Ahojte, volám sa Michal! Viac ako 10 rokov som sa súťažne venoval spoločenským tancom nie len so zdravou partnerkou ale aj s partnerkou na vozíku. Keďže som bol hyperaktívne dieťa a od útleho veku mal blízko k pohybu a športu, bolo len otázkou času, kedy začnem cvičiť. Po ukončení tanečnej kariéry mi pohyb veľmi chýbal, a keď som dostal ponuku venovať sa cvičeniam v Sunflowerstudiu, neváhal som. Cvičenie mi pomáha cítiť sa fit po fyzickej aj psychickej stránke 🙂

Port De Bras, Fit lopty

Postupne budeme pridávať aj ďalších naších inštruktorov 🙂