Manuál k cvičeniam.

Ako sa prihlásiť na hodinu?

Chcete cvičiť so Sunflowerstudiom? Založte si účet a prihláste sa na hodinu. Ak máte menšie vedomosti s prácou na počitači, či akýkoľvek iný problém, volajte na 0911 542 277.

Založenie účtu

Na prihlásenie sa na hodinu je potrebné mať vytvorený účet, ktorý založíte za cca 30 sekúnd.

Platba

Kredit si viete dobiť samostatne cez náš e-shop a zaplatíte kartou. Ak potrebujete platbu prevodom, tak do poznámky uveďte svoje meno a informujte nás mailom.

Prihlásenie

Pri úspešnej platbe kartou sa vám kredit dobije automaticky na váš účet hneď. Pri platbe prevodom vám kredit bude pripočítaný do 2 dní. Následne bude možné rezervovať si vstup.

Ako na založenie účtu?

Pred prvou návštevou si musíte vytvoriť svoj profil. Nad rezerváciou cvičenia alebo masáží sa vám na pravej strane zobrazuje možnosť “Prihlásiť sa”. Po rozkliknutí sa vám otvorí okno s prihlásením a v spodnej časti uvidíte “Registrovať sa” Po vyplnení registrácie vám príde mail o dokončení registrácie a následne si vytvoríte heslo. Takto je váš profil aktívny a vy si viete dobiť kredit, uplatniť kupón, rezervovať si tréning či masáž.

Spôsoby platby

Prvá hodina na cvičenie je bezplatná! Stačí, ak si založíte svoj profil, kliknete na tréning, ktorý sa vám páči, použijete skúšobnú lekciu a prvý tréning máte zadarmo. Ak chcete chodievať pravidelne, tak sú pre vás pripravené zvýhodnené permanentky.

Myslite prosím na to, že nie je možné rezervovať si miesto bez zaplatenia. Ak sa vyskytne akýsi problém, chcete sa tréningu zúčastniť, ale nejde sa vám prihlásiť, tak nás neváhajte kontaktovať.

Pred rezerváciou na cvičenie musíte mať na vašom profile nahraté kredity. Hotovosťou si môžete dobiť kredit v čase kedy je na recepcii SFS niekto k dispozícii. Pri kúpe kreditov a následnej platbe kartou cez náš e-shop sa vaše kredity automaticky nahrajú na váš profil. Klienti, ktorí si kúpili vstupy- kredity zaslaním financií na účet, musia počkať na pripísanie kreditov na ich profil (profil dobijeme po pripísaní platby na účet). V rámci platby prevodom do poznámky prosím uveďte svoje celé meno, aby sme mohli priradiť platbu k profilu.

Nezabudnite, že môžete využiť prvú hodinu zadarmo. Ak potrebujete využiť možnosť jednorázového vstupu, tak vás poprosíme nahlásiť sa nám telefonicky alebo mailom, aby sme vám preverili miesto a prípadne vám ho podržali. Na hodinu sa dostavte prosím skôr, majte už vytvorený profil a pripravenú hotovosť , ktorú odovzdáte na recepcii SFS alebo inštruktorovi. Prosíme klientov, aby mali pri sebe hotovosť presne.

Ak sa chcete prvýkrát prihlásiť na tréning – je potrené vytvoriť si u nás účet, v e-shope cez permanentky si vybrať výšku depozitu a zrealizovať platbu. Úspešnou platbou si dobijete kredit, ktorý vám umožňuje prihlásenie sa na tréningy. Výška depozitu odzrkadluje počet hodín, na ktoré sa budete vedieť prihlásiť. Presný postup nájdete na tejto stránke.

Po vytvorení profilu a prekliku na rezervácie na našom webe sa vám zobrazí rozvrh a nad ním svieti ikonka uplatniť kupón. Po zadaní čísla kupónu a hesla (ak je uvedené na kupóne) sa vám kupón aktivuje automaticky a vo svojom profile v členstvách/permanentkách sa vám zobrazí váš aktívny kupón. Kupón je hneď pripravený na využitie. Ak sa vám nedarí tento postup zrealizovať, poprosíme vás poslať mailom váš kupón vo forme PDF. Ak máte u nás zaregistorfaný profil, tak vám na základe vášho mailu kupón uplatníme a kredit vám doplníme.

Prijímame poukážky typu DOXX, EDENRED, BENEFIT PLUS, UP/ LE CHEQUE DEJEUNER, SODEXO. Pred platbou nám prosím pošlite informačný mail o informacií, že budete platiť cez vyššie uvedene spoločnosti na: sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk

Klienti, ktorý majú 2% nám pošlú v maili informáciu, že nám poukázali 2% a príslušné doklady. Viac sa dozviete na podstránke Poukázanie dane.

Rezervačný systém

Viditelnosť rezervačného systému je nastavená, tak že v priebehu aktuálneho týždňa sa zobrazujú nasledujúce 2 týždne dopredu.

Platnosť kreditov

Platnosť kreditov sa líši od výšky a formy dobitia.
Platnosť pri kreditových balíčkoch: 15€ - 1 mesiac, 25€ - 2 mesiace, 50€ - 3 mesiace
Platnosť depozitnej platby trvá po dobu aktívnej karty multisport či UpBalansea. Na poukazoch cez zľavové portály je platnosť vždy vypísaná. Platnosť 2% je vždy platná do nasledujúceho kalendaárneho roka a to konkrétne do konca mesiaca august.