Ako sa prihlásiť na hodinu?

Chcete cvičiť so Sunflowerstudiom? Založte si účet a prihláste sa na hodinu. Ak máte menšie vedomosti s prácou na počitači, či akýkoľvek iný problém, volajte na 0911 542 277.

Založenie účtu

Na prihlásenie sa na hodinu je potrebné mať vytvorený účet, ktorý založíte za cca 15 sekúnd.

Platba

Informujte nás emailom, že potrebujete dobiť svoj účet kreditmi a vykonajte platbu.

Prihlásenie

Kredit vám bude pripočítaný do 2 dní. Následne bude možné rezervovať si vstup.

Spôsoby platby

Prvá hodina cvičení je bezplatná! Stačí, ak si založíte svoj profil u nás a automaticky dostanete prvú hodinu zadarmo (systém vám nahrá 5 kreditov na profil a vy si tak môžete rezervovať prvú hodinu a vyskúšať tak naše cvičenia)

Klienti, ktorý si kúpili kurzové vstupy/ permanentky zaslaním financií na účet pockaju na pripisanie kreditov na ich profil ( profil dobijeme po pripísaní platby na účet). V rámci platby do poznámky prosím uveďte svoje celé meno, aby sme mohli priradiť platbu k profilu.

Ak pôjdete na jednorázový vstup, prídete len na hodinu s už vytvoreným profilom (krok 1) a uhradíte 5,- € na hodine inštruktorovi, pričom ak je voľné miesto, inštruktor vás doplní do zoznamu/prezenčky a ďaľší krok 3 sa na vás už nevzťahuje. Prosíme klientov, aby mali pri sebe presne 5 Eur.

Ak sa chcete prvýkrát prihlásiť na tréning – je potrené vytvoriť si účet u nás a zároveň nám poslať e-mail na sunflowerstudio @sunflowerstudio.sk. Presný postup nájdete na tejto stránke.

Klienti, ktorý si kúpili kurzové vstupy na www.zlavadna.sk nám pošlú v maili aj svoj kupón v PDF :), na základe neho vám doplníme kredit.

Prijímame poukážky typu DOXX, EDENRED, BENEFIT PLUS, UP/ LE CHEQUE DEJEUNER, SODEXO. Pred platbou nám prosím pošlite informačný mail o informacií, že budete platiť cez vyššie uvedene spoločnosti na: sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk

Klienti, ktorý majú 2% nám pošlú v maili informáciu, že nám poukázali 2% a príslušné doklady. Viac sa dozviete na podstránke Poukázanie dane.

Rezervačný systém

Rezervačný systém je nastavený tak, aby klientom chodiacim na kurz/členstvo ukazoval rozvrh vždy minimálne dva mesiace dopredu (na celý kurz). Klienti chodiaci na permantky a jednorázové vstupy vidia rozvrh len na dva týždne dopredu. Preto odporúčame kurzovým klientom rezrvovať si svoje miesta skôr ako dva týždne pred začatím kurzu.