Pomoc a podpora.

Najčastejšie otázky od vás

Potrebujete viac informácií? Pomôžu vám naše tipy a triky & časté otázky od vás.

Všeobecné otázky

Po prihlásení do svojho profilu, keď rozklinete Môj účet zobrazí sa vám celý váš profil, v ktorom vidíte nielen svoj kredit, ale aj vaše rezervácie, členstvá (multisport, 2%,..).

Ak si zakúpite kurz / kupón, dobijeme vám na váš profil členstvo/kurz v hodnote 40 Eur/ 40 kreditov – výhoda kúpónu zo zľavydňa v hodnote 29,99 Eur. Kienti, ktory si kúpia kurz cez kupón, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 mesiace dopredu (výhoda pri plne obsadených hodinách), pričom platnosť kupónu/kurzu je vždy na dané obdobie, na ktorý si kurz kúpili (spravidla sú to 2 mesiace). Kupón je potrebné zaslať na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk – na základe zaslaného kupón vám dobijeme kredity do 24 hod.

Ak už máte vytvorený účet a chcete sa prihlásiť na tréning je potrebné v e-shope – permanentky si vybrať výšku depozitu a zrealizovať platbu. Úspešnou platbou si dobijete kredit, ktorý vám umožňuje prihlásenie sa na tréningy. Výška depozitu odzrkadluje počet hodín, na ktoré sa budete vedieť prihlásiť. Keď prídete na cvičenie, tak sa Vám po naskenovaní/odpípnutí a kontrole sa vám kredit vráti, aby ste ho mohli opätovne využívať. Slúži to najmä ako poistka, keď sa klient neodhlási a nepríde na hodinu – vstup bude v tom prípade zúčtovaný ako normálna platba.

Cvičenia

Prvú skupinovú hodinu máte u nás zadarmo. Jednorázový vstup stojí  6€ / 6 kreditov. Ak sa rozhodnete chodiť pravidelne, rozhodne využite zvýhodnené permanentky. Viac informácií v našom cenníku.

Pred prvou návštevou si musíte vytvoriť svoj profil. Na pravej strane nájdete možnosť Prihlásiť sa. Po rozkliknutí sa vám zobrazí okno s prihlásením a v spodnej časti uvidíte “Registrovať sa” Po vyplnení registrácie vám príde mail o dokončení registrácie a následne si vytvoríte heslo. V rozvrhu si následne vyberiete tréning, o ktorý máte záujem. Nezabudnite, že svoj prvý tréning máte zadarmo – vyberte si tréning, kliknite na skúšobnú lekciu a vidíme sa. Vstup je možný realizovať online platbou, prevodom na účet, cez ZľavuDňa, Multisport kartu, UpBalanseu alebo v hotovosti. Pre viac informácií si prečítajte Manuál k cvičeniam.

V svojom profile pri aktívnych rezerváciách svoieti kolonka zrušiť účasť. Odhlásenie sa z rezervačného systému je možné minimálne 6hodín pred začatím hodiny, inak Vám kredit prepadne! V limite do 6hodín sa Vám suma vráti v plnej výške. Pri nečakanej zmene a potreby  odhlásenia z hodiny v časovom limite nám čo najskôr pošlite emailom správu o odhlásení na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk.

Ak je hodina obsadená, zapíšte sa prihlásením na čakaciu listinu. Akonáhle sa niekto odhlási, systém vám automaticky pošle SMS správu s uvoľneným miestom, najneskôr 3 hodiny pred začatím hodiny.

Masáže

Pred prvou návštevou je potrebné vytvoriť si svoj profil, ktorý slúži kvôli prípadnému zrušeniu masáže. Termíny masáží a prihlasovanie nájdete na stránke Prihlásenie sa na masáž. Voľné termíny sa vždy zobrazujú zelenou. Nad rozvrhom si viete vybrať dĺžku a druh masáže. Ak máte kupón zo ZľavyDňa prípadne chcete využiť svoje 2%, informujte sa v našom Manuály pre masáže.

Cena masáži sa odvíja od typu a dĺžky masáže. Nájdete ich v našom cenníku.

Nenašli ste odpoveď na Vaše otázky?

0911 54 22 77

volajte v prípade pohybových cvičení a masáží