Najčastejšie otázky od vás

Potrebujete viac informácií? Pomôžu vám naše tipy a triky & časté otázky od vás.

Všeobecné otázky

Ak máte permanentku alebo jednorázový vstup, svoj kredit vidíte priamo na pravo hore. Ak máte kurz/členstvo (kupon zlavadna), svoj kredit uvidíte v strede v modrom rámčeku po tom, ako si kliknete na svoje meno v pravo hore/ na svoj profil.

Ak si zakúpite permanentku v hodnote 20 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 25 Eur/ 25 kreditov. Kienti, ktory si kúpia permanetku, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 týždne dopredu, pričom platnosť permannetky / kreditu je vždy 2 mesiace od poslednej rezervácie. Hotovosť je potrebné poslať na náš účet IBAN SK26 1100 0000 0029 2188 3409 a do poznámky uviesť celé svoje meno.

Ak si zakúpite kurz / kupón, dobijeme vám na váš profil členstvo/kurz v hodnote 40 Eur/ 40 kreditov – výhoda kúpónu zo zľavydňa v hodnote 29,99 Eur. Kienti, ktory si kúpia kurz cez kupón, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 mesiace dopredu (výhoda pri plne obsadených hodinách), pričom platnosť kupónu/kurzu je vždy na dané obdobie, na ktorý si kurz kúpili (spravidla sú to 2 mesiace). Kupón je potrebné zaslať na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk – na základe zaslaného kupón vám dobijeme kredity do 24 hod.

Ak sa chcete prvýkrát prihlásiť na tréning – je potrené vytvoriť si účet u nás a zároveň nám poslať e-mail na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk s prvým prilasenim, v ktorom uvediete:

  • číslo karty
  • meno a priezvisko
  • druh cvičenia
  • prevádzku (Dúbravka, Ružinov, Petržalka, Rača)

Cvičenia

Každá hodina v systéme stojí 5 Eur/ 5 Kreditov. Dobiť kredit si môžete minimálne za 1 €. Viac informácií v cenníku.  Ak si zakúpite jednorázový vstup v hodnote 5 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 5 Eur/ 5 kreditov tak, aby ste si mohli rezervovať 1 hodinu.

Chcete cvičiť so Sunflowerstudiom? Založte si účet (trvá to cca 15 sekúnd), nahrajte si kredit alebo uhraďte poplatok a prihláste sa na hodinu v našom rezervačnom systéme.

Napíšte nám čo najskôr emailom správu o odhlásení na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk, prípadne tak spravte v rezervačnom systéme. Odhláste sa z rezervačného systému minimálne 9 hodín pred začatím hodiny, inak Vám prepadnú kredity! V limite do 9 hodín sa Vám suma vráti v plnej výške.

Ak je hodina obsadená, zapíšte sa prihlásením na čakaciu listinu. Akonáhle sa niekto odhlási, systém vám automaticky pošle SMS správu s uvoľneným miestom, najneskôr 3 hodiny pred začatím hodiny.

Masáže

Prihlásiť sa na masáž môžete cez službu BookioDostanete sa na rezervačný formulár, kde si vyberiete spôsob platby (kreditnou kartou/kredit), typ masáže, maséra. Následne vyplníte meno, email a telefónne číslo. Po vyplnení budete presmerovaný do platobnej brány, kde masáž uhradíte.

Cena masáži sa odvíja od typu a dĺžky masáže. Nájdete ich v našom cenníku.

Nenašli ste odpoveď na Vaše otázky?

0911 54 22 77

volajte v prípade pohybových cvičení a masáží