Sunflowerstudio o.z. sa zameriava na rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení (flowin, flowin kids, zumba, zumba kids, joga, pilates, fit lopty, piloxing, piloxing barre, piloxing knockout, deepwork, bodywork, backroll, bodyart, pohybová príprava a tanečná príprava).

Stručná história

2009

Prvotná myšlienka

Zakladateľka Deniska Očenášová Moravská začala s cvičeniami pre tehuľky, mamičky, bábätká a postupne aj pre ženy.

V priebehu niekoľkých rokov sme skúšali a testovali množstvo cvičebných programov ako body work, zumba, jumping, flowin, joga, pilates, crossfit, bootcamp, spinning, taebo, deep work, tanec, fit lopty.

2012

Založenie štúdia

Založenie nášho občianskeho združenia Sunflowerstudio. Boli starostlivo vybrané a odtestované cvičenia, ktoré ponúkame dodnes.

Pre všetky cvičenia máme zabezpečených certifikovaných inštruktorov, spomedzi ktorých si viete vybrať práve takého, ktorý Vám najviac vyhovuje. Väčšina cvičení prebieha v skupinovej forme, ale je možnosť dohodnúť si individuálny tréning, prípadne naplánovať cvičenia pre firmy, školy, škôlky alebo iné skupiny záujemcov

Naše cvičenia sú zamerané na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu, formovanie postavy, ako aj na spevňovanie kĺbov a  chrbta.  Niekoľkí z našich lektorov si prešlo rôznymi zdravotnými ťažkosťami  a našli  iný rozmer v našich cvičeniach.

V jednotlivých cvičeniach odstraňujeme bolesti chrbta, kĺbov, panvy pričom približne 50% klientov Sunflowerstudia navštevuje naše zariadenie za účelom rehabilitácie a zlepšenia zdravotnej kondície.

Náš tím

Naši inštruktori sa zúčastňujú rôznych školení a seminárov, vzájomne si pomáhame, učíme sa a posúvame sa ďalej. Výber inštruktorov podlieha nielen profesionálnej zručnosti inštruktora, ale aj schopnosti jeho kreatívnej činnosti, komunikačnej zručnosti a v neposlednom rade jeho entuziazmu.

Lucka Babony

FLOWIN- mastertrainer, BLACKROLL - mastertrainer, PILOXING, PILOXING BARRE - mastertrainer, PILOXING KNOCKOUT - mastertrainer, BODYART, DEEPWORK, ZUMBA, ZUMBA STEP, CEO