O Sunflowerstudiu.

Sunflowerstudio o.z. sa zameriava na rôzne druhy pohybových aktivít, skupinových i individuálnych tréningov, ako napríklad: Flowin, Joga, Pilates, Jumping, Tabata, Zumba, Piloxing, Deepwork, Bodyar a mnohé iné. Taktiež sa venujeme pohybovej a tanečnej príprave v skupinovej či individuálnej forme.

Stručná história

2009

Prvotná myšlienka

Zakladateľka Deniska Očenášová Moravská začala s cvičeniami pre tehuľky, mamičky, bábätká a postupne aj pre ženy.

V priebehu niekoľkých rokov sme skúšali a testovali množstvo cvičebných programov ako body work, zumba, jumping, flowin, joga, pilates, crossfit, bootcamp, spinning, taebo, deep work, tanec, fit lopty.

2012

Založenie štúdia

Založenie nášho občianskeho združenia Sunflowerstudio. Boli starostlivo vybrané a odtestované cvičenia, ktoré ponúkame dodnes.

Pre všetky cvičenia máme zabezpečených certifikovaných inštruktorov, spomedzi ktorých si viete vybrať práve takého, ktorý Vám najviac vyhovuje. Väčšina cvičení prebieha v skupinovej forme, ale je možnosť dohodnúť si individuálny tréning, prípadne naplánovať cvičenia pre firmy, školy, škôlky alebo iné skupiny záujemcov

Skupinové a individuálne tréningy so zameraním na posilňovanie celého telového korpusu, formovanie postavy, ale aj zlepšovanie funkčnosti kĺbov a svalov. Chceme, aby sme si spoločne nielen zamakali, ale spoločne porozumeli nášmu telu, dokázali si uvedomiť čo robíme a správne sa naučili jednotlivé cviky- pohyby, ktoré nás sprevádzajú nielen na tréningu, ale aj v našom každodennom živote.  

 

Približne 50% klientov Sunflowerstudia navštevuje naše štúdio za účelom rehabilitácie a zlepšenia zdravotnej kondície. Cvičenia sú zamerané na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu, formovanie postavy, ale aj na spevňovanie kĺbov, šliach, vzájomné prepojenie celého tela s dôrazom na jeho funkčnosť. Pomáhame vám lepšie porozumieť ľudskému telu a predchádzať rôznym zraneniam, ktoré by vás mohli postretnúť pri každodenných zle naučených pohybových vzorcoch alebo nesprávne vykonávanom cvičení.

Náš tím

Naši inštruktori sa zúčastňujú rôznych školení a seminárov, vzájomne si pomáhajú, učia sa a posúvajú sa ďalej. Výber inštruktorov podlieha nielen profesionálnej zručnosti inštruktora, ale aj schopnosti jeho kreatívnej činnosti, komunikačnej zručnosti a v neposlednom rade jeho entuziazmu. Naši inštruktori neprešli len certifikáciou jednotlivých cvičení, aktívne sa cvičeniu venujú,no a niektorí z nich si dokonca prešlo i rôznymi zdravotnými ťažkosťami, ktoré im pomohli nájsť iný rozmer v cvičení a odovzdávaní informácií vám – našim klientom. Pre vás sme ich trošku vyspovedali