rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení

Sunflowerstudio

Veríme , že naše cvičenia Vás budú neustále dopĺňať energiou a chuťou do celého dňa.

2009

PRVOTNÁ MYŠLIENKA

Zakladateľka Deniska Očenášová Moravská začala s cvičeniami pre tehuľky, mamičky, bábätká a postupne aj pre ženy.

V priebehu niekoľkých rokov sme skúšali a testovali množstvo cvičebných programov ako body work, zumba, jumping, flowin, joga, pilates, crossfit, bootcamp, spinning, taebo, deep work, tanec, fit lopty.

2012

ZALOŽENIE ŠTÚDIA

Založenie nášho občianskeho združenia Sunflower studio. Boli starostlivo vybrané a odtestované cvičenia, ktoré ponúkame dodnes.

Pre všetky cvičenia máme zabezpečených certifikovaných inštruktorov, spomedzi ktorých si viete vybrať práve takého, ktorý Vám najviac vyhovuje. Väčšina cvičení prebieha v skupinovej forme, ale je možnosť dohodnúť si individuálny tréning, prípadne naplánovať cvičenia pre firmy, školy, škôlky alebo iné skupiny záujemcov

O nás

Sunflowerstudio o.z. sa zameriava na rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení (flowin, flowin kids, zumba, zumba kids, joga, pilates, fit lopty, piloxing, piloxing barre, piloxing knockout, deepwork, bodywork, backroll, bodyart, pohybová príprava a tanečná príprava).

Všetky tieto cvičenia sú zamerané na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu, formovanie postavy ako aj na spevňovanie kĺbov a  chrbta.  Niekoľkí z našich lektorov si prešlo rôznymi zdravotnými ťažkosťami  a našli  iný rozmer v našich cvičeniach, a práve týmto pomáhame našim klientom. V jednotlivých cvičeniach odstraňujeme bolesti chrbta, kĺbov, panvy pričom približne 50% klientov Sunflowerstudia navštevuje naše zariadenie za účelom rehabilitácie a zlepšenia zdravotnej kondície.

Naši inštruktori

ZOZNÁMTE SA S NAŠIM TÍMOM

Naši inštruktori sa zúčastňujú rôznych školení a seminárov, vzájomne si pomáhame, učíme sa a posúvame sa ďalej. Výber inštruktorov podlieha nielen profesionálnej zručnosti inštruktora, ale aj schopnosti jeho kreatívnej činnosti, komunikačnej zručnosti a v neposlednom rade jeho entuziazmu.

Lucka Babony

CEO, CMO, COO

Dean Babony

FLOWIN & CEO

Mikuláš Jakab

Pilates, Taping, Masáže

Michal Dvoržák

Port De Bras, Fit lopty