Naberte novú energiu.

Budťe aktívny s našimi cvičeniami. Alebo si doprajte oddych.

Cvičenia

So zameraním na zlepšenie kvality života i celkového zdravotného stavu.

Tanec

Tanečná príprava na svadby, plesy, pre deti alebo len tak pre zábavu.

Masáže

Naše masáže vám pomôžu cítiť sa lepšie. Uvoľnite sa a užívajte.

Najčastejšie otázky od vás

Potrebujete viac informácií? Pomôžu vám naše tipy a triky & časté otázky od vás.

Pred prvou návštevou si musíte vytvoriť svoj profil. Na pravej strane nájdete možnosť Prihlásiť sa. Po rozkliknutí sa vám zobrazí okno s prihlásením a v spodnej časti uvidíte “Registrovať sa” Po vyplnení registrácie vám príde mail o dokončení registrácie a následne si vytvoríte heslo. V rozvrhu si následne vyberiete tréning, o ktorý máte záujem. Nezabudnite, že svoj prvý tréning máte zadarmo – vyberte si tréning, kliknite na skúšobnú lekciu a vidíme sa. Vstup je možný realizovať online platbou, prevodom na účet, cez ZľavuDňa, Multisport kartu, UpBalanseu alebo v hotovosti. Pre viac informácií si prečítajte Manuál k cvičeniam.

Pred prvou návštevou je potrebné vytvoriť si svoj profil, ktorý slúži kvôli prípadnému zrušeniu masáže. Termíny masáží a prihlasovanie nájdete na stránke Prihlásenie sa na masáž.Voľné termíny sa vždy zobrazujú zelenou. Nad rozvrhom si viete vybrať dĺžku a druh masáže. Ak máte kupón zo ZľavyDňa prípadne chcete využiť svoje 2%, informujte sa v našom Manuály pre masáže.

Prvú skupinovú hodinu máte u nás zadarmo. Jednorázový vstup stojí  6€ / 6 kreditov. Ak sa rozhodnete chodiť pravidelne, rozhodne využite zvýhodnené permanentky. Viac informácií v našom cenníku.

Po vytvorení profilu a prekliku na rezervácie na našom webe sa vám zobrazí rozvrh a nad ním svieti ikonka uplatniť kupón. Po zadaní čísla kupónu a hesla (ak je uvedené na kupóne) sa vám kupón aktivuje automaticky a vo svojom profile v členstvách/permanentkách sa vám zobrazí váš aktívny kupón. Kupón je hneď pripravený na využitie. Ak sa vám nedarí tento postup zrealizovať, poprosíme vás poslať mailom váš kupón vo forme PDF. Ak máte u nás zaregistorfaný profil, tak vám na základe vášho mailu kupón uplatníme a kredit vám doplníme.

Ak už máte vytvorený účet a chcete sa prihlásiť na tréning je potrebné v e-shope – permanentky si vybrať výšku depozitu a zrealizovať platbu. Úspešnou platbou si dobijete kredit, ktorý vám umožňuje prihlásenie sa na tréningy. Výška depozitu odzrkadluje počet hodín, na ktoré sa budete vedieť prihlásiť. Keď prídete na cvičenie, tak sa Vám po naskenovaní/odpípnutí a kontrole sa vám kredit vráti, aby ste ho mohli opätovne využívať. Slúži to najmä ako poistka, keď sa klient neodhlási a nepríde na hodinu – vstup bude v tom prípade zúčtovaný ako normálna platba.