Budťe aktívny s našimi cvičeniami. Alebo si doprajte oddych.

Tanec

Tanečná príprava na svadby, plesy, pre deti alebo len tak pre zábavu

5€ skupinovo

Cvičenia

Zameriavame sa na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu a formovanie postavy

od 5€ / cvičenie

Masáže

Naše masáže vám pomôžu cítiť sa lepšie. Uvoľnite sa a užívajte.

od 12,99 € / masáž

Najčastejšie otázky od vás

Potrebujete viac informácií? Pomôžu vám naše tipy a triky & časté otázky od vás.

Ak nás navštevujete prvýkrát, zaregistrujte sa v našom rezervačnom systéme a dobite si kredit. Následne sa môžete prihlásiť na hodinu alebo masáž. Vstup je možný aj cez ZľavuDňa, Multisport kartu alebo v hotovosti.

Každá hodina v systéme stojí 5 € / 5 Kreditov. Dobiť kredit si môžete minimálne za 1 €. Viac informácií v cenníku. Ak si zakúpite jednorázový vstup v hodnote 5 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 5 Eur / 5 kreditov tak, aby ste si mohli rezervovať 1 hodinu.

Ak si zakúpite kurz / kupón, dobijeme vám na váš profil členstvo/kurz v hodnote 40 Eur/ 40 kreditov – výhoda kúpónu zo zľavydňa v hodnote 29,99 Eur. Kienti, ktory si kúpia kurz cez kupón, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 mesiace dopredu (výhoda pri plne obsadených hodinách), pričom platnosť kupónu/kurzu je vždy na dané obdobie, na ktorý si kurz kúpili (spravidla sú to 2 mesiace). Kupón je potrebné zaslať na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk – na základe zaslaného kupón vám dobijeme kredity do 24 hod.

Ak sa chcete prvýkrát prihlásiť na tréning – je potrené vytvoriť si účet u nás a zároveň nám poslať e-mail na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk s prvým prilasenim, v ktorom uvediete:

  • číslo karty
  • meno a priezvisko
  • druh cvičenia
  • prevádzku (Dúbravka, Ružinov, Petržalka, Rača)