Tanečné a svadobné kurzy

Príďte sa zabaviť a naučiť sa tancovať so skúsenými lektormi, ktorí súťažným tancovaním zdrali nejeden pár tanečných topánok! Naučíte sa waltz, tango, valčík, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive a taktiež etiketu tanca a obliekania.

Tanečný kurz

Tanečná príprava je určená pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť základné tanečné kroky. Prihláste sa v Dúbravke o 18:15 alebo Ružinove o 19:30.

Svadobný kurz

Zahviezdite na svojej vlastnej svadbe ako profesionálny tanečník! Sú súčasťou klasického tanečného kurzu a trvá 4 vyučovacie hodiny s možnosťou nadstavby.

Nadstavbový kurz

Ak sa chcete zdokonaliť vo svojom tanečnom umení, ponúkame aj nadstavbové kurzy. Informujte sa emailom na sunflowerstudio @sunflowerstudio.sk.

Najčastejšie otázky od vás

Tanečný  kurz stojí 5 €, resp. 5 kreditov v systéme za 1 hodinu. Dokopy je hodín 8 (2 mesiace, resp. 8 týždňov), celý kurz vás preto vyjde na 40€. Ak si kurz zakúpite cez Zľavudňa, získate celý dvojmesačný kurz za 17,99€.

V roku uskutočňujeme 6 kurzov, ktoré trvajú 2 mesiace (8 týždňov po 1 hodine). Kurzy prebiehajú v nasledujúcich mesiacoch: január-február, marec-apríl, máj-jún, júl-august, september-október, november-december. Svadobné cvičenia prebiehajú prvé 4 hodiny samostatne od tanečných kurzov. Je možná aj individuálna nadstavba, stačí nám napísať emailom na sunflowerstudio
@sunflowerstudio.sk
.

Áno, vstup je možný aj do prebiehajúceho kurzu. Počet ľudí je limitovaný, preto sa vám naši skúsený lektori môžu venovať aj v skupine individuálnejšie. Zaplatíte len za počet hodín, ktorých sa zúčastníte.

Áno, je to možné pre tanečné aj svadobné kurzy! Stačí nám napísať email na sunflowerstudio @sunflowerstudio.sk a dohodneme sa na podrobnostiach.

Ak sa chcete  prihlásiť na tanečný kurz – je potrebné nám poslať e-mail na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk v ktorom uvediete číslo karty, meno a priezvisko, o aký kurz máte záujem a prevádzku (Dúbravka alebo Ružinov)