Lucka Babony

CEO, CMO, COO, FLOWIN- MASTERTRAINER BLACKROLL - MASTERTRAINER PILOXING BARRE - MASTERTRAINER, PILOXING KNOCKOUT - MASTERTRAINER, THE MIX BY PILOXING -MASTERTRAINER, PILOXING SSP - ELITE STAR TRAINER, BODYART, DEEPWORK, BAX, JUMPING FITNESS, JUMPING KIDS, ZUMBA, STRONG BY ZUMBA, TRÉNER FITNESS SAFKST -1.STUPEŇ SKUPINOVÉ I INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY

Certifikáty

Keď som mala 4 roky, začala som chodiť na balet. Popri balete sme na Ľudovej umeleckej škole vyskúšali aj mnoho iných tanečných štýlov. Neskôr som sa s presunom na inú základnú školu dostala do tanečného klubu kde som sa začala venovať spoločenským tancom – štandardným i latinsko-americkým. Skúšala som rôzne cvičebne programy a iné tanečné štýly, ako je flamenco, hip hop, balet, rôzne iné. Popri tréningoch som sa zúčastňovala na rôznych skupinových tréningoch, ktoré má vždy nabíjali energiou a pomáhali mi k rozvíjaniu mojich schopnosti i do môjho tanečného života. Za posledných 20 rokov som sa zlepšovala čo najviac to len bolo možné a svoje tanečné pohyby a zručnosti som využila pri práci s deťmi, mládežou i dospelými, a s ľuďmi s rôznymi druhmi postihnutia.

Vrcholovo som sa venovala tanečnému športu a tanečnému športu na vozíčku vyše 20 rokov. S mojím posledným tanečným partnerom Miroslavom Gagom sme mali najvyššiu výkonnostnú tanečné kategóriu v štandardných a latinskoamerických tancoch, dosiahli sme tanečné úspechy na medzinárodných súťažiach a spoločne sme si odtancovali semifinále na Majstrovstvách Slovenska v 10 tancoch. S mojím tanečným partnerom na vozíčku Vojtechom Volfom a našim trénerom sme zakladali tanečný šport a absolvovali krásne tanečné šou v Kanade, Blackpoole,Hong Kongu, Rakúsku, Španielsku, … atď. Absolvovali sme mnoho spoločných súťaži, naše najväčšie úspechy sú tretie miesto na Svetovom pohári v Holandsku, sme niekoľkonásobný majstri Slovenska, prvé miesto na Manchester Grand Prix, .. V roku 2016 som bohužiaľ svoju aktívnu súťažnú činnosť musela ukončiť.

Počas pôsobenia v tanečnom klube som začala spolupracovať v Sunflowerstudiu, ktoré sa začalo rozbiehať od roku 2009 vďaka Deniske Očenášovej Moravskej.
Spomedzi mnohých cvičení sa snažíme ľuďom prinášať tie, o ktorých sme presvedčený, že dosahujú výborne výsledky, sú zdraviu prospešné a sú určené pre všetkých, ktorí majú chuť sa s nami hýbať a zabávať. No a ako to už býva u nás športovcov tak som si popri tanci privodila prasknutú platničku z preťaženia, ale bojovať som neprestala ani keď mi lekári povedali, že mám oddychovať a tak má aj táto skúsenosť posunula ďalej v poznávaní práce so svojim telom a možnosťou poradiť aj druhým.
Verím tomu, že v živote má človek robiť to čo ho baví a šíriť to ďalej medzi ľudí. Moja práca je mojou zábavou, mojím zmyslom, mojou radosťou. Samozrejme, že je za tým aj mnoho tréningu, pretože nikdy nerobím nič bezhlavo a bez rozmyslu, takže sa na každú svoju hodinu pripravujem a to nielen správnou hudbou, ale aj výberom cvičení a predovšetkým prichádzam s úsmevom a dobrou náladou
Vďaka podpore mojej rodiny a ľuďom okolo mňa si užívam každú hodinu a verím, že to moje baby baví rovnako ako mňa.

Dokončené vzdelanie:  Bc. Sociálna a pracovná psychológia,  Učiteľstvo v materskej škole a vychovávateľstvo

Moje lektorské zručnosti a certifikáty:
 • flowin – master trainer 
 • piloxing SSP – elite star instructor
 • piloxing Barre – master trainer
 • piloxing Knockout – master trainer
 • the MIX by PILOXING – master trainer
 • blackroll – master trainer
 • deepWORK
 • bodyART
 • BAX
 • JUMPING FITNESS
 • JUMPING KIDS
 • STRONG by ZUMBA
 • FITNESS TRÉNER SAFKST- 1.stupeň  
           a mnohé iné workshopy, vzdelávania..

Mikuláš Jakab

Pilates, Kinesiology Taping, Masáže

Vždy som sa zaujímal o pohyb a sám som sa venoval rôznym druhom športu. Napokon až ako fyzioterapeut som pohybu začal dokonale rozumieť, chápať ho a uvedomovať si, aký je nesmierne dôležitý v živote človeka. Preto sa snažím neustále vzdelávať v tejto oblasti a pomáhať tým ostatným žiť zdravší život.

Certifikáty

Michal Dvoržák

Port De Bras, Fit lopty

Ahojte, volám sa Michal! Viac ako 10 rokov som sa súťažne venoval spoločenským tancom nie len so zdravou partnerkou ale aj s partnerkou na vozíku. Keďže som bol hyperaktívne dieťa a od útleho veku mal blízko k pohybu a športu, bolo len otázkou času, kedy začnem cvičiť. Po ukončení tanečnej kariéry mi pohyb veľmi chýbal, a keď som dostal ponuku venovať sa cvičeniam v Sunflowerstudiu, neváhal som. Cvičenie mi pomáha cítiť sa fit po fyzickej aj psychickej stránke

Certifikáty

Dean Babony

FLOWIN & CEO

Už od detstva som bol veľmi aktívny a živý. Moja cesta športom sa začala v roku 1991, kedy sme spoločne s mojim starším bratom začali navštevovať Tanečný klub TK TEMPO Kežmarok. Vtedy sa začala éra súťažného spoločenského tanca. Vďaka tancu som precestoval a povyhrával niekoľko súťaží a postupne prešiel hosťovaním v niekoľkých tanečných kluboch (Poprad, Košice, Trenčín, Bratislava). Počas strednej školy som sa aktívne venoval tanečnému športu V TK DUKLA Trenčín a ukončil som štúdium ako Tréner 3. triedy.

Neskôr som pokračoval v štúdiu na Vysokej škole – práva v Bratislave. Tu som sa popri štúdiu venoval vrcholovo tanečnému športu i tanečnému športu na vozíčku. V spoločenskom tanci v priebehu 21 rokov aktívneho športovania som dosiahol najvyššiu výkonostnú triedu a spoločne s mojou tanečnou partnerkou na vozíčku sme reprezentovali Slovenskú repliku na mnohých prestížnych súťažiach doma i v zahraničí (ME, MS).
V tanečnom klube sa moje cesty spojili s Luckou a po niekoľkých mesiacoch sa z priateľstva vyklulo niečo viac. Spoločne sme sa pustili do vedenia Sunflowerstudia, ktoré je dnes už v našich rukách a spoločne s našimi priateľmi, trénermi, inštruktormi sa Vám snažíme prinášať to najlepšie čo vieme 🙂

Zo začiatku som aktívne pôsobil ako inštruktor FLOWIN-u, no dnes sa skrývam v pozadí a snažím sa, aby boli všetci u nás v Sunflowerstudiu spokojní a stále sa k nám radi vrátili.