Inštruktori.

Tím Sunflowerstudia.

Naši inštruktori sa zúčastňujú rôznych školení a seminárov, vzájomne si pomáhajú, učia sa a posúvajú sa ďalej. Výber inštruktorov podlieha nielen profesionálnej zručnosti inštruktora, ale aj schopnosti jeho kreatívnej činnosti, komunikačnej zručnosti a v neposlednom rade jeho entuziazmu. Naši inštruktori neprešli len certifikáciou jednotlivých cvičení, aktívne sa cvičeniu venujú,no a niektorí z nich si dokonca prešlo i rôznymi zdravotnými ťažkosťami, ktoré im pomohli nájsť iný rozmer v cvičení a odovzdávaní informácií vám – našim klientom.

Lucia Babony

Toto žieňa s nevyčerpateľnou dávkou energie každý dobre pozná. – Majiteľka SFS, Školiteľka, Trénerka

Moje lektorské zručnosti a certifikáty: 

 • FLOWIN – MASTER TRAINER
 • ISSA – Elite Trainer, Personal Trainer, Health Coach, Nutritionist, Strength and conditioning
 • PILOXING SSP&Barre – MASTER TRAINER 
 • PILOXING Knockout, MIX, Booty Builder – Elite Trainer
 • Blackroll – MASTER TRAINER 
 • DeepWORK – Basic, Teaching Skills, Reloaded
 • BodyART – Basic, Contact, Stretch, Myofascials, Structure, Xross, Dynamic
 • JUMPING Fitness
 • AY FLY
 • STICK Mobility
 • FITNESS TRÉNER SAFKST- 1.stupeň
 • ZUMBA
 • …a mnohé iné workshopy,vzdelávania

Od malinka predurčená k pohybu.” takto pekne to zhrnula kamarátka Janka, keď sme sa rozprávali o mojom príbehu.

Keď som sa narodila, tak moju maminu vystrašili nielen dyspláziou bedrových kĺbov, že to nevyzerá dobre, že chodiť asi budem, ale že vyrastiem tak max do 130-140cm. Zľakla sa, hľadala riešenia a začala so mnou cvičiť Vojtovu metódu. Pomohlo a odmalinka videla, že som nezastaviteľná a stále v pohybe J Od 4.rokov som sa sačala venovať baletu a o pár rokov neskôr spoločenským tancom. Popri tanci som absolvovala rôzne skupinové tréningy, ktoré mi pomáhali k rozvíjaniu schopností i vedomostí o svojom tele a vždy mi dodávali energiu. Počas mojej tanečnej praxe som sa venovala práci s deťmi, mládežou i dospelými, a s ľuďmi s rôznymi druhmi postihnutia.

Vrcholovo som sa venovala tanečnému športu a tanečnému športu na vozíčku vyše 20 rokov. Počas týchto rokov sme zbierali ocenenia doma i v zahraničí. Okrem aktívnej súťažnej kariéry sme absolvovali krásne tanečné šou v Kanade, Blackpoole,Hong Kongu, Španielsku, …atď.

Zranenia z preťaženia (meniskus, prasknutá platnička, vyvrtnutý členok,..) sa pritrafili počas tanečného obdobia a vždy boli nepríjemnou stopkou v tom čo som najviac milovala – pohyb. Preto som sa snažila poznať svoje telo, pomôcť mu zregenerovať a vrátiť sa k tomu čo nesmierne zbožňujem čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. V roku 2016 som bohužiaľ svoju aktívnu súťažnú činnosť musela ukončiť.

To však nebol až taký problém, pretože od roku 2009 sa Sunflowerstudio stalo mojou srdcovou záležitosťou. Po odkúpení v roku 2011 sme sa s manželom vydali na neznámu cestu, ale s veľkou láskou a úžasnými ľudmi sme tu dnes spoločne s vami stále. Od roku 2016 sa stalo naše štúdio nielen mojou záľubou, ale aj mojou prácou na plný úväzok.

Milujem pohyb, ľudí okolo seba a verí tomu, že s úsmevom a pozitívnou energiou ide všetko ľahšie 🙂

janka-markovicova

Janka Markovičová

FLOWIN, DEEPWORK, BOOTY

Možno to znie ako klišé, ale „vek je len číslo“. Cvičiť som začala po materskej dovolenke, keď som chcela schudnúť. Z mojej zábavky sa stala závislosť a životný štýl. Túto vášeň si všimli aj v Sunflowerstudiu a uchmatli si ma za svoju. Začiatok bol pre mňa ťažký, ale postupne som sa začala cítiť v pozícii inštruktorky veľmi dobre. Stále na sebe makám a spoločne s vami cvičíme pre radosť, pre dobrý pocit, pre dobrú postavu..a hlavne vám chcem ukázať, že kde je vôľa, tam je cesta!

miska-siskova

Miška Šišková

FLOWIN, DEEPWORK, BOOTY

Pohyb bol už od malička mojou súčasťou, nakoľko som vyrastala v rodine telocvikára. Na škole som hrala hádzanú, neskôr navštevovala hodiny aerobiku, zumby, vyskúšala som rôzne skupinové cvičenia, no už po prvej hodine flowinu a deepworku som vedela, že to sú cvičenia, ktoré mi absolútne vyhovujú, nakoľko spájajú dokopy to, čo mám rada – dobrú hudbu, posilňovanie, cvičenie s vlastnou váhou a tvarovanie tých svalov, ktoré sú predmetom každodenného kritického pohľadu žien do zrkadla. Pohyb ma nabíja energiou, som rada, keď vidím za sebou výsledky a ľudí hodina so mnou baví, tak ako mňa s nimi, tieto pocity ma nútia chcieť viac a to je asi tá najväčšia motivácia! Pevná a vyšportovaná postava je už len bonusom.

marek-rebro

Marek Rebro

JOGA

Môj prístup je nájsť balans – tak, aby si počas hodiny skúsení dobre zacvičili, ale aby začiatočníci neboli ukrátení. Záverečná vedená relaxácia, s použitím nástrojov ako tibetská spievajúca miska, zjednotí tieto aspekty v príjemnom uvoľnení. Mojim zámerom je sprostredkovať účastníkom priestor pre pokoj a pre seba v tomto uponáhľanom svete – zastaviť sa, nadýchnuť sa a uvoľniť sa.

lenka-szebeniova

Lenka Szebéniová

ZUMBA

Pamätáte si telenovelu Rosalinda? Mladá kvetinárka, ktorá sa chcela stať speváčkou. Tam niekde sa datuje moja láska k latinorytmom. Páčila sa mi rytmická hudba, veselé tóny a hravosť, ktorá sršala z týchto pesničiek. Po príchode do Bratislavy v roku 2010 som začala navštevovať Zumba hodiny. Energia, ktorou som sršala po každej jednej, bola na nezaplatenie. V januári 2016 som sa rozhodla povýšiť svoju záľubu o stupienok vyššie a stala som sa inštruktorkou. Nevedela som presne čo ma čaká na tejto ceste, ale zbožňovala som pohyb a latinohudbu. Tak som sa nechala unášať týmto prúdom. Dnes môžem povedať, že okrem tanca a energie som stretla množstvo skvelých ľudí. A je hudbou pre moje uši, keď dostanem spätnú väzbu, že sa po mojej hodine cítite komfortnejšie vo vlastnom tele.

kristina-pappova

Kristína Pappová

FLOWIN, PILATES, BOOTY

Už počas detstva som bola veľmi čulá a neposedná. Po skončení strednej školy som začala hladať spôsob ako ostať v kondícii a rozhodla som sa, že absolvujem kurz inštruktora aerobiku. Rada trénujem nielen svoje telo, ale aj svoje „mozgové závity“, preto sa neustále vzdelávam a absolvujem, nové a nové školenia, kvôli sebe, ale aj svojim klientom. Moja teória znie: „Keď napredujem ja, napredujú aj moji klienti.“  Za 15 rokov som si prešla mnohými školeniami Aerobiku, Zumby, Piloxingu, Flowinu,..a mnohými ďalšími.  Možno ma počas cvičenia niekedy vidieť nie je, ale počuť ma určite je. Svojim akčným hlasom odovzdávam svojim klientom neskutočný prílev energie. Tak teda: „ TVAROVANIU TELA ZDAR“.

karolina-purtzova

Karolína Purtzová

PILATES, ZDRAVÝ CHRBÁT

Už odmalička milujem pohyb. Sedem rokov som sa venovala scénickému tancu na ZUŠ, bojovým umeniam, pracovala som aj ako inštruktorka zumby, no najviac ma za srdce chytil pilates. Mám medzinárodný inštruktorský kurz a precvičovaniu pilatesu sa venujem už niekoľko rokov. Teší ma, keď môžem ľuďom pomáhať dosahovať ich osobné ciele, ale tiež celkovú fyzickú a psychickú rovnováhu, pretože pilates dokonale prospieva telu aj duši. Mojim snom je založiť si jedného dňa vlastné pilates štúdio, kde sa okrem podložky bude cvičiť aj na špecializovaných pilates strojoch. Moje motto: Cvičenie nemá byť trest, ale oslava toho, čo naše telo dokáže.

jana-opatovska

Jana Opatovská

HATHA JOGA

Som zvedavý človek, čo rád skáša nové veci. Milujem cestovanie, angličtinu a interierový dizajn.. Zo športu som skúsila step-aerobik, beh na dlhé trate, posilňovňu, tréning na stacionárnom bicykli, plávanie, dlhé turistiky, flowin či zumbu. Po materskej dovolenke som začala navštevovať hodiny pilatesu a teraz ma uchvátila JOGA. Napokon natoľko, že som sa stala inštruktorkou. Joga ponaťahuje telo, uvoľní myseľ, pozdvihne ducha, zlepší náladu, rozvinie flexibilitu, pozvihne sebavedomie, zvýši odolnosť…prináša mi do života mnoho a vidim v nej len pozitíva 🙂 Aj pri cvičení jednoduchých a “začiatočníckych” cvikov sa dá dosiahnuť veľa.

diana-madaraszova

Diana Madaraszová

PILATES, ZDRAVÝ CHRBÁT

Do skupinových cvičení som sa zamilovala pred 10 rokmi. Pilates som vyhľadala kvôli problémom s chrbátom, ktoré ma postretli a bolesti týmto pravidelným cvičením začali rýchlo ustupovať. Pilates sa stal mojou srdcovkou. V roku 2015 som sa rozhodla posunúť svoju vášeň o stupienok ďalej a rozhodla som sa skúsiť cestu inštruktorky a šíriť ďalej to príjemné čo mne samej Pilates dal. Stala som sa certifikovanou inštruktorkou 1 kvalifikačného stupňa Pilates mat, certifikovanou inštruktorkou aerobicu a fitness trénerkou 1. stupňa. 
Teší ma každá jedna osoba, ktorá príde ku mne cvičiť, ale najviac to, keď vidím že im cvičenie pomáha a pravidelne sa na tréningoch stretávame znova a znova 🙂