Manuál k masážam.

Manuál k nasážam

Chcete sa prihlásiť na masáž a neviete ako? Potrebujete sa odhlásiť? Prečítajte si ako postupovať. Ak máte menšie vedomosti s prácou na počitači, či akýkoľvek iný problém, volajte na 0911 542 277.

Rezervačný systém

Pre rezerváciu si musíte vytvoriť účet. Na pravej strane klikneš na "Prihlásiť sa" a zobrazí sa možnosť registrácie. Po vyplnení registrácie Vám príde mail o dokončení registrácie a vtedy si zadáte heslo. Pokračujte na rezervácie, kde si môžete vybrať typ masáže, maséra a dátum – zelené termíny sú voľné. Ak ste naším klientom, automaticky získavate benefit v podobe nižšej ceny.

Mám kupón

V hornej lište kliknite na tlačidlo Použi kupón a vyplňte jeho číslo a heslo. Pokiaľ na kupóne nemáte heslo, tak toto pole necháte prázdne a vyplníte iba číslo kupónu, inak vypĺňate obe. Po kliknutí na "Použi” sa vám kupónik uplatní a nahodí do vášho profilu. Pri vybratí konkrétneho termínu si zakliknete zelený(voľný) termín a pri platbe prekliknete na “Permanentka” - tam už vám bude svietiť váš kupón.

Nemám kupón

Pokiaľ nemáte kupón, tak si viete masáž rezervovať priamo po prekliknutí na vami zvolený termín. Platbu za masáž viete zrealizovať priamo online, prípadne ak chcete využiť kredit z vašich 2%, tak pri platbe prekliknete na “Permanentka” a tam nájdete vaše 2%.

Odhlásenie sa z masáže

V prípade, že by ste sa chceli z masáže odhlásiť, tak to viete spraviť rovno zo svojho profilu. Avšak odhlasovanie je dovolené iba 12hodín pred začiatkom masáže. Ak by sa vám nedalo prísť, ale nestihli ste storno, tak nás kontaktujte, že nemôžete prísť a pokúsime sa daný termín obsadiť, aby ste neprišli o váš kredit.