Lucka Babony

CEO, CMO, COO, FLOWIN- MASTERTRAINER BLACKROLL - MASTERTRAINER PILOXING BARRE - MASTERTRAINER, PILOXING KNOCKOUT - MASTERTRAINER, THE MIX BY PILOXING -MASTERTRAINER, PILOXING SSP - ELITE STAR TRAINER, BODYART, DEEPWORK, BAX, JUMPING FITNESS, JUMPING KIDS, ZUMBA, STRONG BY ZUMBA, TRÉNER FITNESS SAFKST -1.STUPEŇ SKUPINOVÉ I INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY

Certifikáty

Keď som mala 4 roky, začala som chodiť na balet. Popri balete sme na Ľudovej umeleckej škole vyskúšali aj mnoho iných tanečných štýlov. Neskôr som sa s presunom na inú základnú školu dostala do tanečného klubu kde som sa začala venovať spoločenským tancom – štandardným i latinsko-americkým. Skúšala som rôzne cvičebne programy a iné tanečné štýly, ako je flamenco, hip hop, balet, rôzne iné. Popri tréningoch som sa zúčastňovala na rôznych skupinových tréningoch, ktoré má vždy nabíjali energiou a pomáhali mi k rozvíjaniu mojich schopnosti i do môjho tanečného života. Za posledných 20 rokov som sa zlepšovala čo najviac to len bolo možné a svoje tanečné pohyby a zručnosti som využila pri práci s deťmi, mládežou i dospelými, a s ľuďmi s rôznymi druhmi postihnutia.

Vrcholovo som sa venovala tanečnému športu a tanečnému športu na vozíčku vyše 20 rokov. S mojím posledným tanečným partnerom Miroslavom Gagom sme mali najvyššiu výkonnostnú tanečné kategóriu v štandardných a latinskoamerických tancoch, dosiahli sme tanečné úspechy na medzinárodných súťažiach a spoločne sme si odtancovali semifinále na Majstrovstvách Slovenska v 10 tancoch. S mojím tanečným partnerom na vozíčku Vojtechom Volfom a našim trénerom sme zakladali tanečný šport a absolvovali krásne tanečné šou v Kanade, Blackpoole,Hong Kongu, Rakúsku, Španielsku, … atď. Absolvovali sme mnoho spoločných súťaži, naše najväčšie úspechy sú tretie miesto na Svetovom pohári v Holandsku, sme niekoľkonásobný majstri Slovenska, prvé miesto na Manchester Grand Prix, .. V roku 2016 som bohužiaľ svoju aktívnu súťažnú činnosť musela ukončiť.

Počas pôsobenia v tanečnom klube som začala spolupracovať v Sunflowerstudiu, ktoré sa začalo rozbiehať od roku 2009 vďaka Deniske Očenášovej Moravskej.
Spomedzi mnohých cvičení sa snažíme ľuďom prinášať tie, o ktorých sme presvedčený, že dosahujú výborne výsledky, sú zdraviu prospešné a sú určené pre všetkých, ktorí majú chuť sa s nami hýbať a zabávať. No a ako to už býva u nás športovcov tak som si popri tanci privodila prasknutú platničku z preťaženia, ale bojovať som neprestala ani keď mi lekári povedali, že mám oddychovať a tak má aj táto skúsenosť posunula ďalej v poznávaní práce so svojim telom a možnosťou poradiť aj druhým.
Verím tomu, že v živote má človek robiť to čo ho baví a šíriť to ďalej medzi ľudí. Moja práca je mojou zábavou, mojím zmyslom, mojou radosťou. Samozrejme, že je za tým aj mnoho tréningu, pretože nikdy nerobím nič bezhlavo a bez rozmyslu, takže sa na každú svoju hodinu pripravujem a to nielen správnou hudbou, ale aj výberom cvičení a predovšetkým prichádzam s úsmevom a dobrou náladou
Vďaka podpore mojej rodiny a ľuďom okolo mňa si užívam každú hodinu a verím, že to moje baby baví rovnako ako mňa.

Dokončené vzdelanie:  Bc. Sociálna a pracovná psychológia,  Učiteľstvo v materskej škole a vychovávateľstvo

Moje lektorské zručnosti a certifikáty:
 • flowin – master trainer 
 • piloxing SSP – elite star instructor
 • piloxing Barre – master trainer
 • piloxing Knockout – master trainer
 • the MIX by PILOXING – master trainer
 • blackroll – master trainer
 • deepWORK
 • bodyART
 • BAX
 • JUMPING FITNESS
 • JUMPING KIDS
 • STRONG by ZUMBA
 • FITNESS TRÉNER SAFKST- 1.stupeň  
           a mnohé iné workshopy, vzdelávania..