Vsetky tlaciva a vzory tlačív nájdete na:  http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

 

OBDARUJTE SA! Využite svoje 2% z vašich minuloročných daní , daní svojich blízkych, prípadne daní vašich kolegov v praci či firiem okolo vás PRE SEBA !!! 

Vymeňte svoje 2% z daní, ktoré ste zarobili minulý rok za masáž, cvičenie alebo víkendový pobyt!

Ako na to? Jednoducho!

Poukážte nám VAŠE 2% – MY vám vytvoríme v danej hodnote permanentku – a VY ju jednoducho u nás použijete na čokoľvek! Poukázaním 2% na náš účet a odovzdanim kompie dokumentu, ktorým ste poukázali 2% sa Vám automaticky u nás vytvorí permanentka. Sumu, ktorú poukážete možete u nás využívať na zakúpenie kurzov, permanentiek, jednorazových vstupov, možete ch využivať na pobyty, ktoré organizujeme či využiť ich na masáže v Sunflowerstudiu. Možete ich dokonca využiť aj ako DARČEK vo fomre darčekovej poukažky na cvičenia u nas, jednoducho môžete ich použiť na čokoľvek !!!

 

Postup pri poukázaní 2% Sunflowerstudiu:

  1. vyplňte formulár a poukážte nám vaše 2%,
  2. formulár pošlite poštou na DÚ ( pri poslaní je potrebné nám spolu s kopiou poukázania odovzdať aj podací lístok) či odovzdajte formulár na príslušný DÚ osobne (pri odovzdaní si ho dajte na podateľni potvrdiť),
  3. pošlite nám na mail ( sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk) ci odovzdajte na recepcii kópiu vášho formuláru s potvrdeným podacím listkom z pošty (doklad o odoslaní)  prípadne kópiu vášho formuláru, na ktorom bude pečiatka podateľne DÚ,
  4. my takto poukázanú Vašu sumu zaevidujeme pod Vaším menom a následne od 1.9. ju môžete využívať na čokoľvek 🙂 (za kazdu poukázanú sumu je z danej sumy odrátane 1 Euro – poplatok pre učtovníka za položku)

 

POZOR, je potrebné si urobiť kópiu z vášho formulára a ten dať následne potvrdiť na podateľni alebo pripnúť k formuláru podací lístok z pošty. Takýto formulár potom k nám priniesť, alebo zaslať na email do 1.9. Vďaka tomu budeme vedieť špecifikovať vašu platbu. Pri nedodržaní tejto podmienky nebude možné vám dodatočne pripísať poukázané 2%. Všetky takto poukázané sumy z 2% je následne potrebne využiť v priebehu roka tj. od 1.9. roka kedy boli poukázane do 31.8. nasledujúceho roka.

 

Sunflowerstudio, o.z.
Sedmokrasková 8, 821 01 Bratislava
ičo:42362792
IBAN: SK26 1100 0000 0029 2188 3409