Klienti, ktorý majú menšie vedomosti s pracou na počitači, či ktokolvek iný s akýmkoľvek problémom, volajte na 0911542277. Radi sa o vás postaráme.

KROK 1.

Všetci klienti (jednorázové vstupy, permanentky, kurzy/členstvá, 2%, multisport, benefity) musia mať vytvorený svoj profil. Ten si vytvoríte TU. (  max 15 sekúnd 🙂 )

 

KROK 2.

Na mail sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk nám pošlete informáciu, že potrebujete dobiť svoj účet kreditmi.

Možnosti dobitia kreditu. Cenník najdete TU alebo kredity si dolníte nasledovnými spôsobmi:

ZĽAVADNA: Klienti, ktorý si kúpili kurzové vstupy na www.zlavadna.sk nám pošlú v maili aj svoj kupón v PDF :), na zaklade neho vám doplníme kredit.

MULTISPORT: Klienti, ktorý majú kartičku multisport nám pošlú v maili aj informáciu, že majú kartičku MULTISPORT, na zaklade coho vám doplníme kredit.

2%: Klienti, ktorý majú 2% nám pošlú v maili informáciu, že nám poukázali 2%.

HOTOVOSŤ/ ÚČET: Klienti, ktorý si kúpili kurzové vstupy/ permanentky zaslaním financií na účet, nám zašlú informáciu, že uskutočnili prevod ( profil dobijeme po pripísaní platby na účet). V rámci platby do poznámky prosím uveďte svoje celé meno, aby sme mohli priradiť platbu k profilu.

JEDNORÁZOVÝ VSTUP: Ak pôjdete na jednorázový vstup, prídete len na hodinu s už vytvoreným profilom ( krok 1) a uhradíte 5 Eur na hodine inštruktorovi, pričom ak je voľné miesto, inštruktor vás doplní do zoznamu/prezenčky 🙂  a ďaľší krok 3 sa na vás už nevzťahuje. (prosíme klientov, aby mali pri sebe presne 5 Eur).

KROK 3.

Do 42 hod. vám my nahrajeme na profil kredity. Hneď na to vám príde notifikačný email o doplnení kreditov na váš profil. Následne si môžete rezervovať svoje hodiny a máte pripravený svoj profil na rezevácie 🙂

 

TIPY a TRIKY:

Každá hodina v systéme stojí 5 Eur/ 5 Kreditov.

Ak je hodina obsadená, zapíšte sa prihlásením na čakaciu listinu 🙂 keď sa niekto odhlási, systém vám automaticky posle sms s uvolneným miestom – samozrejme najneskôr 3 hod pred začatím hodiny.

Ak si zakúpite kurz / kupón, dobijeme vám na váš profil členstvo/kurz v hodnote 40 Eur/ 40 kreditov  – výhoda kúpónu zo zľavydňa v hodnote 29,99 Eur. Kienti, ktory si kúpia kurz cez kupón, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 mesiace dopredu ( výhoda pri plne obsadených hodinách), pričom platnosť kupónu/kurzu je vždy na dané obdobie, na ktorý si kurz kúpili (spravidla sú to 2 mesiace).

Ak si zakúpite permanentku v hodnote 20 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 25 Eur/ 25 kreditov. Kienti, ktory si kúpia permanetku, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 týždne dopredu, pričom platnosť permannetky / kreditu je vždy 2 mesiace od poslednej rezervácie. Hotovosť je potrebné poslať na náš účet IBAN SK26 1100 0000 0029 2188 3409.

Ak si zakúpite jednorázový vstup v hodnote 5 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 5 Eur/ 5 bodov tak, aby ste si mohli rezervovať 1 hodínu.

Ak máte permanentku alebo jednorázový vstup, svoj kredit vidíte priamo na pravo hore. Ak máte kurz/členstvo (kupon zlavadna), svoj kredit uvidíte v strede v modrom rámčeku po tom, ako si kliknete na svoje meno v pravo hore/ na svoj profil.

REZERVAČNÝ SYSTÉM JE NASTAVENÝ TAK, ABY KLIENTOM CHODIACIM NA KURZ/ČLENSTVO UKAZOVAL ROZVRH VŽDY MINIMÁLNE DVA MESIACE DOPREDU (NA CELÝ KURZ). KLIENTI CHODIACI NA PERMANTKY A JEDNORÁZOVÉ VSTUPY VIDIA ROZVRH  LEN NA DVA TÝŽDNE DOPREDU. PRETO ODPORÚČAME KURZOVÝM KLIENTOM REZRVOVAŤ SI SVOJE MIESTA SKÔR AKO DVA TÝŽDNE PRED ZAČATÍM KURZU.

KLIENTI, KTORÝ SA NEREZERVUJÚ NA HODINY CEZ REZERVAČNÝ SYSTÉM  PO 28.10.2018 A NEBUDÚ SA NACHADZAŤ NA REZERVAČNEJ LISTINE NA DANÚ HODINU, NEBUDÚ NA HODINU PUSTENÝ. V TOM PRÍPADE SI MOŽU NA MIESTE KÚPIŤ JEDNORÁZOVY VSTUP V HODNOTE 5 EUR AJ KEĎ MAJÚ KURZ ALEBO PERMANENTKU / MAJÚ DOSTATOČNÝ KREDIT. PODMIENKOU ÚČASTI NA HODINE JE MAŤ REZERVOVANÉ MIESTO CEZ REZERVAČNÝ SYSTÉM.