KROK 1.

Od 10.10. do 20.10.2018 prosíme všetkých klientov Sunflowerstudia, aby si vytvorili svoj vlastný profil v rezervačnom systéme www.sunflowerstudio.sk – záložka „rezervácie na cvičenia“. V pravo hore kliknú na „Prihlásenie“. Následne na to kliknú na „Chcem nový účet“. Zadajú prihlasovacie údaje ( 5 údajov) a kliknú „REGISTROVAŤ“.

Z mailu, ktorý použili na vytvorenie svojho PROFILU zaslite na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk informačný email s textom “ MAM SVOJ PROFIL“. (notifikačný email).

Každá hodina v systéme stojí 5 Eur/ 5 Kreditov/ 5 Bodov.

Ak si zakúpite kurz / kupón, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 40 Eur/ 40 bodov tak, aby ste si mohli rezervovať 8 hodín – hodnota 5 kreditov/ 1 hodína.

Ak si zakúpite permanentku v hodnote 20 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 20 Eur/ 20 bodov tak, aby ste si mohli rezervovať 5 hodín – hodnota 5 kreditov/ 1 hodína. Hotovosť je potrebne poslať na náš účet IBAN SK26 1100 0000 0029 2188 3409.

Ak si zakúpite jednorázový vstup v hodnote 5 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 5 Eur/ 5 bodov tak, aby ste si mohli rezervovať 1 hodínu – hodnota 5 kreditov/ 1 hodína.

 

REZERVAČNÝ SYSTÉM JE NASTAVENÝ TAK, ABY KLIENTOM CHODIACIM NA KURZ UKAZOVAL ROZVRH VŽDY MINIMÁLNE NA DVA MESIACE DOPREDU (NA CELÝ KURZ). KLIENTI CHODIACI NA PERMANTKY A JEDNORÁZOVE VSTUPY VIDIA ROZVRH  LEN NA DVA TÝŽDNE DOPREDU. PRETO ODPORÚČAME KURZOVÝM KLIENTOM REZRVOVAŤ SI SVOJE MIESTA SKOR AKO DVA TYŽDNE PRED ZAČATÍM KURZU. PO TOMTO TERMÍNE UŽ NEGARANTUJEME MIESTO NA VAMI VYBRANOM KURZE/ HODINE.

REZERVAČNÝ SYSTÉM PLATI PRE VŠETKÝCH KIENTOV – KURZISTOV, PERMANENTKY, JEDNORÁZOVÉ VSTUPY … AJ PRE KLIENTOV ZO ZĽAVADŇA, MULTISPORT  …. CEZ REZERVAČNÝ SYSTÉM SA KLIENTI PRIHLASUJÚ NA HODINY, KTORÉ SA BUDÚ KONAŤ PO 28.10.18, DOVTEDY JE V PLATNOSTI STARÝ SPÔSOB PRIHLASOVANIA – MAIL A SMS. OBDOBIE OD 10.10 DO 28.10.18 SLÚŽI NA TO, ABY SI MOHLI KLIENTI VYTVORIŤ SVOJ PROFIL A DOBIT SI NAŇ SVOJE KREDITY PROSTREDNÍCTVOM HOTOVOSTNEJ PLATBY, KUPÓNU ZO ZĽAVAĎNA, MULTISPORT… ČÍM SKÔR SI VYTVORIA PROFIL A DOBIJÚ KREDIT, TÝM SKÔR SI BUDÚ MÔCŤ REZERVOVAŤ SVOJE HODINY NA NOVEMBER A DECEMBER.

KLIENTI, KTORÝ SA NEREZERVUJÚ NA HODINY CEZ REZERVAČNÝ SYSTÉM  PO 28.10.2018 A NEBUDÚ SA NACHADZAŤ NA REZERVAČNEJ LISTINE NA DANÚ HODINU, NEBUDÚ NA HODINU PUSTENÝ. V TOM PRÍPADE SI MOŽU JEDNINE NA MIESTE KÚPIŤ JEDNORÁZOVY VSTUP V HODNOTE 5 EUR AJ KEĎ MAJÚ KURZ ALEBO PERMANENTKU / MAJÚ DOSTATOČNÝ KREDIT. PODMIENKOU ÚČASTI NA HODINE JE MAŤ REZERVOVANÉ MIESTO CEZ REZERVAČNÝ SYSTÉM.

 

KROK 2.

KUPON ZLAVADŇA: Ak máte kúpene kupony zo zľavydňa, v notifikačnom maili pošlite aj kupóny. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore vy vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť a kliknete vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodiny kurzu, ktoré ste si zakúpili na www.zlavadna.sk  POZOR: Kurzovým klientom odporúčame si „odklikať“ rezervovať svoje hodiny cez rezervačny system do 26.10.2018, nakoľko 27.10.18 si budú mocť hodiny rezervovať aj klienti s permanentkami, jednorázovými vstupmi či beneftimi. Kredit zakúpeny prostredníctvom www.zlavadna.sk je možné využiť len počas platnosti kurzu, teda na to obdobie, na ktoré ste si kúpili kupón (na obdobie kurzu).

 

MULTISPORT:

1. Ak máte záujem chodiť na kurz tak ako to je napíklad cez  www.zlavadna.sk ( 8 hodín na 2 mesiace), v notifikačnom maili nám pošlite aj text „MAM MULTISPORTKARTIČKU. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť pričom potom kliknete hneď vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodiny kurzu, ktoré ste si vybrali.  POZOR: Kurzovým klientom odporúčame „odklikať si“ rezervovať svoje hodiny cez rezervačny system do 26.10.2018, nakoľko 27.10.18 si budú mocť hodiny rezervovať aj klienti s permanentkami, jednorázovými vstupmi či beneftimi. Kredit zakúpeny prostredníctvom multisport je možné využiť len počas platnosti kurzu, teda na to obdobie, na ktoré ste si kúpili kurz.

2. Ak chcete chodiť na hodiny jednorazovo/ permanentka, v notifikačnom maili nam pošlite text „CHCEM CHODIŤ JEDNORAZOVO/ NA PERMANENTKU CEZ MULTISPORT. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. ( či chodíte na permanentku alebo jednorázovo, vždy vám bude dobitý kredit v hodnote 20 Eur, ten postupne len míňate). Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť a kliknete vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodinu na ktorú chcete prísť.  POZOR: Kredit vám bude pripísaný až  27.10.18.

2% z POUKÁZANÝCH DANÍ:

1. Ak máte záujem chodiť na kurz tak ako to je napíklad cez  www.zlavadna.sk ( 8 hodín na 2 mesiace), v notifikačnom maili nám pošlite aj text „POUKÁZALA SOM 2% DANE. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť pričom potom kliknete hneď vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodiny kurzu, ktoré ste si vybrali.  POZOR: Kurzovým klientom odporúčame „odklikať si“ rezervovať svoje hodiny cez rezervačny system do 26.10.2018, nakoľko 27.10.18 si budú mocť hodiny rezervovať aj klienti s permanentkami, jednorázovými vstupmi či beneftimi. Kredit zakúpeny prostredníctvom 2% je možné využiť len počas platnosti kurzu, teda na to obdobie, na ktoré ste si kúpili kurz.

2. Ak chcete chodiť na hodiny jednorazovo/ permanentka, v notifikačnom maili nam pošlite text „CHCEM CHODIŤ  NA PERMANENTKU z 2% V HODNOTE … XY. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. ( či chodíte na permanentku alebo jednorázovo, vždy vám bude dobitý kredit v hodnote 20 Eur, ten postupne len míňate). Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť a kliknete vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodinu na ktorú chcete prísť.  POZOR: Kredit vám bude pripísaný až  27.10.18.

 

POUKÁŽKY SODEXO, EDENRED, LE CHEQUE DEJEUNER, DOX, BENEFIT:

1. Ak máte záujem chodiť na kurz tak ako to je napíklad cez  www.zlavadna.sk ( 8 hodín na 2 mesiace), v notifikačnom maili nám pošlite aj text „MAM POUKÁŽKU SODEXO, EDENRED, LE CHEQUE DEJEUNER, DOX, BENEFIT“.  Poukážky v hodnote kurzu je potrebné dodať fyzicky inštuktorovi na hodinu do 20.10.18. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť pričom potom kliknete hneď vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodiny kurzu, ktoré ste si vybrali.  POZOR: Kurzovým klientom odporúčame „odklikať si“ rezervovať svoje hodiny cez rezervačny system do 26.10.2018, nakoľko 27.10.18 si budú mocť hodiny rezervovať aj klienti s permanentkami, jednorázovými vstupmi či beneftimi. Kredit zakúpeny prostredníctvom poukážiek je možné využiť len počas platnosti kurzu, teda na to obdobie, na ktoré ste si kúpili kurz.

2. Ak chcete chodiť na hodiny jednorazovo/ permanentka, v notifikačnom maili nam pošlite text „CHCEM CHODIŤ NA PERMANENTKU NA POUKÁŽKY SODEXO, EDENRED, LE CHEQUE DEJEUNER, DOX, BENEFIT V HODNOTE … XY.  Poukážky v hodnote permanentky je potrebné dodať fyzicky inštuktorovi na hodinu do 20.10.18. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť a kliknete vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodinu na ktorú chcete prísť.  POZOR: Kredit vám bude pripísaný až  27.10.18.

HOTOVOSŤ

1. Ak máte záujem chodiť na kurz tak ako to je napíklad cez  www.zlavadna.sk ( 8 hodín na 2 mesiace), v notifikačnom maili nám pošlite aj text „CHCEM SI KÚPIŤ KURZ.  Hotovosť je potrebné poslať na naš účet: IBAN SK26 1100 0000 0029 2188 3409  do 20.10.18. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadate „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť pričom potom kliknete hneď vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodiny kurzu, ktoré ste si vybrali.  POZOR: Kurzovým klientom odporúčame „odklikať si“ rezervovať svoje hodiny cez rezervačny system do 26.10.2018, nakoľko 27.10.18 si budú mocť hodiny rezervovať aj klienti s permanentkami, jednorázovými vstupmi či beneftimi. Kredit zakúpeny prostredníctvom hotovosti je možné využiť len počas platnosti kurzu, teda na to obdobie, na ktoré ste si kúpili kurz.

2. Ak chcete chodiť na hodiny jednorazovo/ permanentka, v notifikačnom maili nam pošlite text „CHCEM CHODIŤ NA PERMANENTKU / JEDNORÁZOVÝ VSTUP NA V HODNOTE … XY. Hotovosť je potrebné poslať na náš účet: IBAN SK26 1100 0000 0029 2188 3409  do 20.10.18. Následne už len čakáte, kedy vam pride mail o dobití kreditu. Po dobití kreditu sa prihlásite rovnakým spôsobom – „Prihlásenie“, zadáte „EMAIL a HESLO“. V ľavo hore si vyberiete mestskú časť, kde chcete cvičiť a kliknete vedľa na „Rozvrh“.V rozvrhu si už následne vyberiete hodinu na ktorú chcete prísť.  POZOR: Kredit vám bude pripísaný až  27.10.18.