Pre rezerváciu vašej masáže je potrebné si vytvoriť svoj profil tu ( zaberie vám to maximálne 10s.) Ak ste si kúpili kupón zo zľavy dňa, pre rezerváciu je potrebné zaslať aj kupón  zo zľavydňa na mail: mikulas.jakab@sunflowerstudio.sk. Následne obdržíte link na naš rezervačný systém, kde si rezervujete svoju masáž.

V prípade, ze už mate vytvorený svoj profil a aj nahraté kredity - platba online cez banku, pripadne platba prebehla na mieste dopredu, alebo ste poukázali 2% z ktorých si hradíte masáže, kliknite na našej stránke na záložku "Rezervácie" podzáložku "Rezervacie". Do rezervačného systému sa prihlasuje vpravo hore kliknutím na žlté tlačidlo "Prihlásenie". Po prihlásení sa do rezervačnégho systému vľavo hore vedľa "rozvrhu" si zvolíte/ vyberiete maséra ( pozor, nie cvičenia :) ), pričom hneď po kliknutí sa vám zobrazí časový harmonogram daného maséra na celé obdobie, na ktoré ste si kúpilu svoju masáž. V prípade, že máte záujem si rezervovať hodinovú masáž, prosím rezervujte/ odkliknite si dve polhodinové masáže po sebe. Ak vám daný výber maséra nevyhovuje, alebo je už obsadený, prosím skúste si vybrať iného maséra.

Členské kredity na masáže nájdete po prihlásení sa na svoje konto, kliknite v pravo hore na svoje meno a v strede sa vám zobrazia v modrom rámčeku kredity. V prípade potreby alebo pomoci s rezerváciou nás kontaktujte na 0903 06 21 26. Ďakujeme. Tešíme sa na vás. Team Sunflowerstudio